Wybierając wannę lub mini-basen z hydromasażem trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników.

Zewnętrzna szafka z wanną z hydromasażem jest częścią, którą wszyscy widzą. Szafki zewnętrzne są dostępne w różnych materiałach, kolorach, wzorach i fakturach. Porównując opcje wanny z hydromasażem, poszukaj szafki zewnętrznej zbudowanej z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne lub promieniowanie UV. Inwestowanie w mocniejsze materiały oszczędza teraz czas i pieniądze na konserwację w przyszłości.

Czym się kierować wybierając wannę z hydromasażem?

Jaka wanna z hydromasażem sprawdzi się najlepiej?

Wanny akrylowe i formowane rotacyjnie są popularne ze względu na swoją trwałość. Winylowe wanny z hydromasażem są tańsze, ale zazwyczaj gorszej jakości, nie będą tak odporne jak inne rodzaje wanien z hydromasażem. Niezależnie od tego, czy planujesz korzystać z wanny z hydromasażem do terapii lub relaksu, potrzebujesz rodzaju siedzenia, który zaspokoi twoje potrzeby. Fotele bez barier zapewniają opcję siedzenia bez przeszkód, możesz łatwo przenosić się z jednej części spa do drugiej. Fotele konturowe i profilowane obejmują podłokietniki, zagłówki i wsporniki do masażu.

W wannie z hydromasażem zwykle znajduje się jedno lub dwa wyprofilowane siedziska, z rodzajem ławki wokół niego. Możemy w ten sposób korzystać z jacuzzi w kilka osób, przykładowo 2, 4 lub 6 czy więcej. Znajdziemy również wanny i mini-baseny z hydromasażem z wieloma oddzielnymi siedziskami dla większego komfortu wszystkich użytkowników. Fotele te zapewniają dodatkowe punkty masażu, zwykle na szyi, plecach i ramionach. Niektóre wanny oferują głębokie siedzenia, które obniżają cię w wodzie, zapewniając również masaż szyi i kręgosłupa.

Możesz łatwo dostosować wanny z hydromasażem jacuzzi za pomocą akcesoriów, takich jak pokrowce, poduszki i stopnie. Akcesoria do wanny z hydromasażem można kupić w dowolnym momencie, więc nie musisz kupować wszystkiego naraz razem z wanną czy mini-basenem jacuzzi. Jeśli chcemy z hydromasażu korzystać na zewnątrz, przykładowo użytkować jacuzzi na patio czy w ogrodzie, konieczna będzie osłona na wannę, specjalny pokrowiec, który zapobiegnie wpadaniu do wody liści, owadów i innych zanieczyszczeń.