Dla wielu osób praca prywatnego detektywa kojarzy się z obserwacją osób, często mogą oni wykryć zdradę współmałżonka.

Często sprawy toczą się sądownie, małżonkowie potrzebują dowodów zdrady, aby uzyskać wygraną w sądzie. Często sprawy będą dotyczyły podziału majątku, obowiązku alimentacyjnego na rzecz drugiego małżonka lub też dzieci. Sądownie rozstrzygane są także kwestie opieki nad dzieckiem, korzystania ze wspólnych dóbr, podziału majątku. Może w tym przypadku dochodzić do orzeczenia o winie, zatem zebranie do odpowiednich dowodów będzie bardzo istotne.

Na czym polega praca prywatnego detektywa?

Jeżeli chcemy rozpocząć współpracę z detektywem, powinniśmy dowiedzieć się, na jakich zasadach możemy określić zasady współpracy, sposób raportowania. Prywatny detektyw w czasie prowadzenia obserwacji będzie zbierał dokumentację w sposób legalny, przykładowo może wykorzystać obecnie aparaty cyfrowe, kamery o wysokiej rozdzielczości. Należy pamiętać, aby działać według prawa, nie można przykładowo naruszać prywatności osoby obserwowanej. Prywatny detektyw będzie starał się prowadzić obserwację w taki sposób, aby nie zostać wykrytym.

Zakres działań biura detektywistycznego można ustalić z klientem, będzie się on różnił w zależności od danego zlecenia. Może być to całodobowa obserwacja, zdobywanie różnego rodzaju informacji, w przypadku podejrzenia o zdradę możemy zdobyć informacje na temat osób, z którymi spotyka się współmałżonek, otrzymać także szczegółowy raport na temat całego dnia, odwiedzonych miejsc. Prywatny detektyw prowadzi także wiele spraw związanych z odnajdywaniem osób zaginionych, kiedy są to osoby, które celowo ukrywają się, przykładowo będą to dłużnicy czy osoby, które nie płacą alimentów. Odnalezienie osób może zlecić małżonek, który nie otrzymuje alimentów czy też instytucja finansowa, która udzieliła pożyczki lub też kredytu. Dodatkowo po odnalezieniu detektyw może określić dochód osoby, ocenić jej prawdziwy majątek.

Jeżeli chcemy podjąć współpracę z detektywem, warto wejść na stronę PrywatnyDetektyw.pl, możemy sprawdzić, jakie usługi oferuje biuro detektywistyczne. Z pewnością możemy dzięki temu uzyskać wiele informacji, zyskać dowody możliwe do wykorzystania w sądzie.

Bezpłatne konsultacje – pomoc detektywa w Warszawie
Jakie dowody może zbierać agencja detektywistyczna?

Detektyw Warszawa BDR

ul. Raszyńska 3
02-026 Warszawa
tel. 22 188 18 23
[email protected]