Jeśli kiedykolwiek byłeś na kempingu, wiesz, jak trudno jest zaplanować wyprawę na kemping.

Musisz znaleźć odpowiednią lokalizację na kemping, wybrać, co zabrać, zaplanować złą pogodę i nie tylko. Na szczęście zaplanowanie kolejnej wyprawy na kemping może być łatwiejsze dzięki poniższemu artykułowi.Chociaż nie jest to zasadnicza część twojego sprzętu kempingowego w plenerze, maczeta jest czymś, co możesz rozważyć w zależności od tego, dokąd się wybierasz. Jest to bardzo wszechstronne narzędzie w dziczy. Możesz wyciąć szlak, wyrąbać bambus i pnącza, aby uzyskać schronienie, pociąć kokosy na wodę, posiekać drewno opałowe, a nawet użyć go jako ochrony przed dzikimi zwierzętami.Woda ma kluczowe znaczenie dla przetrwania podczas wędrówek w backcountry. Noś ze sobą tabletki do oczyszczania wody lub jakiś filtr do wody, który jest w stanie odfiltrować bakterie. W lokalnym sklepie z artykułami sportowymi dostępnych jest wiele różnych rodzajów. Zawsze, gdy szukasz źródła wody, upewnij się, że woda płynie; stojąca woda może cię zabić, jeśli nie zostanie odpowiednio potraktowana.Kiedy dotrzesz na kemping, zabierz rodzinę na spacer. Szczególnie, jeśli masz dzieci, każdy będzie potrzebował szansy na rozprostowanie nóg po wyjściu z samochodu. Wycieczka będzie dobrą okazją, aby wszyscy byli podekscytowani podróżą i zaangażowani w naturę.Podczas gdy masz tę wizję wypełnionej zabawą wycieczki na kemping, wiele razy zadrapania i skaleczenia wydają się towarzyszyć całej zabawie. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą apteczkę do natury, ponieważ wypadki po prostu się zdarzają i zawsze lepiej być bezpiecznym niż żałować. Miejmy nadzieję, że zostanie bezpiecznie zapakowany, ale będziesz mieć spokój ducha, że ??jesteś przygotowany, jeśli coś się stanie.Jeśli masz ze sobą biwak dla maluchów, zapakuj kilka artykułów plastycznych. Kiedy dotrzesz na swoją stronę, pokaż im, jak robić tarcie liści. Zawsze jest wiele liści we wszystkich kształtach i rozmiarach, więc wypróbowanie ich wszystkich zajmie trochę czasu. Podstawy tworzenia świetnego kempingu

Dzieci będą szczęśliwe, a ty będziesz miał trochę ciszy i spokoju, podczas gdy ty się zrelaksujesz i będziesz je oglądać.Kiedy pakujesz swoje pole namiotowe, aby wrócić do domu, zostaw kilka pni i trochę podpałki dla następnej grupy biwakowej, która się pojawi.

Jeśli kiedykolwiek byłeś na swojej stronie po zmroku, wiesz, jak trudno jest znaleźć drewno na opał! To bardzo fajny gest „wypłać dalej”, który prawdopodobnie pomoże bardziej, niż możesz sobie wyobrazić.Spróbuj dodać aktywność związaną z pływaniem do wycieczki na kemping, jeśli to w ogóle możliwe. Podczas biwakowania możesz stracić prysznic. Chłodna woda sprawi, że poczujesz się czysto i świeżo, więc nie możesz w ogóle przegapić prysznica.Zbierz więcej drewna, niż myślisz, że nie będziesz potrzebować. Chyba że codziennie jeździsz na kemping, prawdopodobnie nie masz dokładnego pojęcia, jak właściwie wygląda „wystarczająca ilość drewna”. Zawsze możesz zostawić dodatkowe drewno w kupie jako prezent dla każdego, kto skorzysta z kempingu po tobie.Podczas następnej wyprawy wędkarskiej idź na ryby. Wędkowanie to świetny sposób na zabawę na łonie natury, ale także pomaga lżej się spakować, ponieważ łapiesz jedzenie na wycieczkę, zamiast zabierać je ze sobą. Naucz się odkostniać rybę przed wyjściem z domu, a podczas wyprawy na kemping będziesz mieć łatwe obiady rybne.Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu łatwiej będzie Ci zaplanować podróż na kemping. Kemping to doświadczenie, którym powinien cieszyć się każdy i powinno być tak łatwe, jak to tylko możliwe. Gdy dobrze wykorzystasz przedstawione tutaj informacje, będziesz mógł łatwo biwakować w mgnieniu oka.