iPady są wyposażone w mnóstwo niesamowitych funkcji.

Jego cechy sprawiły, że są tak popularne. Jednak ze względu na to, jak bardzo są zaawansowane, korzystanie z nich z odpowiednią wiedzą może być trudne. Poniższy artykuł jest pełen przydatnych pomysłów, które pomogą Ci dobrze korzystać z iPada. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji.Kupno iPada to świetny sposób na powiększenie każdej firmy, którą masz. To świetny sposób na pozyskanie nowego biznesu, ponieważ pokazuje, że Twoja firma jest nowoczesna i postępowa. Jeśli szukasz takiego klienta, wybierz iPada.Nigdy nie zostawiaj iPada w nagrzanym samochodzie lub podobnym otoczeniu. Intensywne ciepło wyczerpuje urządzenia z baterii. Wystawienie go na działanie ekstremalnych temperatur i światła może wpłynąć na zdolność akumulatora do utrzymywania ładunku przez długi czas. Tego typu uszkodzenia nie są objęte gwarancją, co sprawia, że ??jest to kosztowny błąd.Czy wiesz, że gdy ładujesz iPada na płaskiej powierzchni, może minąć trochę czasu, zanim pojawi się lampka baterii? Nie panikuj! Podłącz i poczekaj chwilę. W końcu pojawi się symbol ładowania, a Twój iPad ładuje się przez cały czas.Jeśli posiadasz iPada, dobrym pomysłem jest wykonanie kopii zapasowej. Możesz zmusić iTunes do wykonania kopii zapasowej, aby dane zostały poprawnie zapisane. Przejdź do iTunes i kliknij prawym przyciskiem myszy listę urządzeń i wybierz kopię zapasową. Możesz także użyć tej samej funkcji w iCloud do tworzenia kopii zapasowych.Możesz wyświetlić ekran iPada na telewizorze HD. Wszystko, czego potrzebujesz, to przejściówka Apple na cyfrowe AV lub przejściówka Apple VGA, w zależności od rodzaju posiadanego telewizora. Rzeczy, które możesz łatwo zrobić na swoim iPadzie

Ten pierwszy produkt można podłączyć do portu HDMI, podczas gdy drugi wymaga portu VGA.Twój iPad będzie teraz obsługiwał połączenie VPN.

Wystarczy go najpierw skonfigurować. Zacznij od przejścia do menu Ustawienia. Zajrzyj do sekcji Ogólne, aby znaleźć sieć. Wybierz VPN i przełącz ten suwak na Wł. Następnie możesz dodać konfigurację VPN, używając danych konta i serwera.Dowiedz się wszystkiego, co może zrobić przełącznik boczny na iPadzie. Jest to wygodny sposób włączania i wyłączania alertów dźwiękowych bez wpływu na odtwarzany dźwięk. Możesz także użyć go do zablokowania ekranu, aby nie obracał się automatycznie. Jeśli chcesz użyć go do innej funkcji, możesz to zmienić w menu Ustawienia ogólne.Oto krótka wskazówka, jak znaleźć tekst na stronie za pomocą iPada. Gdy jesteś w Safari, wpisz wyszukiwane słowo w polu Google. To da ci listę sugestii. U dołu tych sugestii zobaczysz „na tej stronie” i dotknij go, aby wyświetlić słowo na przeglądanej stronie.Większość ludzi wie, że kartę SD można podłączyć do iPada bezpośrednio z aparatu, aby przeglądać zdjęcia. Wiele osób nie wie, że można kupić zestaw połączeniowy, aby podłączyć aparat do iPada. Możesz przeszukać internetowy sklep Apple Store, aby znaleźć odpowiedni dla swojego aparatu.Gdy na iPadzie ważna jest prywatność przeglądania sieci, włącz przeglądanie prywatne. Czasami rzeczy, których szukasz lub na które patrzysz, są bardzo wrażliwe lub osobiste, tak bardzo, że nie chcesz mieć historii. W porządku, iPad Cię obejmuje. Możesz włączyć prywatne przeglądanie z menu Safari w ustawieniach.Jak wcześniej wspomniano, iPady stają się coraz bardziej popularne ze względu na wszystkie korzyści, jakie zapewniają. Pełne korzystanie z iPada wymaga trochę praktyki. Zastosowanie tego, czego się tutaj nauczyłeś, może pomóc Ci szybko opanować iPada. Powodzenia w tym.