Istnieje wiele sposobów wybielania zębów, z których niektóre są wykonywane przez dentystów, a inne w domu przy użyciu produktów dostępnych bez recepty lub metodami naturalnymi.

Większość ludzi chciałaby przywrócić naturalny biały kolor zębów i chciałaby to zrobić w sposób jak najbardziej naturalny i oszczędny, jak to tylko możliwe. Czytaj dalej, aby odkryć kilka dobrych pomysłów, jak to zrobić. Być może nie będziesz musiał jechać drogą drogą.Aby zachować białe zęby, pamiętaj o regularnym czyszczeniu zębów. Upewnij się, że czyścisz zęby co sześć miesięcy! Łatwo jest jednak pozwolić, aby ten ślizgał się, ponieważ jest on objęty większością ubezpieczeń dentystycznych dwa razy w roku, powinieneś zrobić wszystko, aby zapisać datę.Produkty do wybielania zębów nie są skuteczne na koronach, bez względu na to, jak często ich używasz. Pamiętaj, że jeśli Twoje zęby mają korony, mogą nie pasować do Twoich zębów po zabiegu wybielania.Używaj słomki do picia mocno kwaśnych napojów, takich jak napoje gazowane lub soki cytrusowe. Używanie słomki pomoże odprowadzić kwas z zębów do ust, co może zapobiec jego uszkodzeniu. Szare zęby są często spowodowane przerzedzaniem się szkliwa, więc ochrona szkliwa sprawi, że zęby będą bielsze.Dodaj sodę oczyszczoną do wody, aby wybielić zęby. Soda oczyszczona jest łagodnie ścierna, poleruje plamy i pozostawia zęby bielsze i wyjątkowo czyste. Po prostu zwilż szczoteczkę do zębów i zanurz ją w sodzie oczyszczonej, aby wymieszać pastę bez bałaganu.Truskawki są doskonałym naturalnym wybielaczem zębów. Możesz wcierać je w zęby, aby uzyskać szybką metodę wybielania. Chcesz białe zęby? To może pomóc!

Możesz je również zmiksować i zrobić z nich pastę.

Następnie możesz natrzeć pastą zęby i pozostawić na 5 minut, a następnie wypłukać usta.Prostą sztuczką na bielsze i jaśniejsze zęby jest spożywanie płynów za pomocą słomki. Dzieje się tak, ponieważ słomka zmniejsza kontakt zębów z napojem. Płyn jest naturalnie kierowany w kierunku gardła i zazwyczaj nie ma kontaktu z zębami.Stosując produkt wybielający, ważne jest, aby nie przesadzić. Może to spowodować erozję naturalnego szkliwa zębów. Jeśli tak się stanie, Twoje zęby staną się bardzo wrażliwe i mogą ulec niewiarygodnemu uszkodzeniu. Pamiętaj, że zdrowie Twoich zębów powinno poprzedzać ich pojawienie się.Jeśli twoje zęby są mocno przebarwione i chcesz szybkich rezultatów, najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie wybielania zębów dentyście. Wybielanie zębów kosztuje więcej, ale możesz wybielić zęby w bardziej efektywny sposób.Jeśli masz zamiar spożywać napoje, które mogą zabarwić zęby, pij wodę po każdym łyku. Może to zapobiec przebarwieniu zębów. Pomocna jest nam również słomka z ciemnym płynem i nie używaj do kawy odtłuszczonego mleka.Wybierając domowe zestawy do wybielania, upewnij się, że mają one odpowiednie stężenie nadtlenku, aby usunąć przebarwienia z zębów. Generalnie chcesz szukać stężeń co najmniej 10 procent nadtlenku. Każdy wyższy może być destrukcyjny dla szkliwa, a niższy może nie być wystarczająco silny, aby coś zmienić.Niezależnie od tego, jakie podejście zdecydujesz się przyjąć, musisz również pamiętać o tych czynnikach. Zęby naturalnie mają nieco inne odcienie bieli, więc jeśli Twoje zęby są naturalnie białawe, nie próbuj wykraczać poza to. Nigdy nie należy przekraczać zalecanych dawek i odstępów między aplikacjami. Wreszcie, daj mu czas! Dąż do bardzo stopniowej poprawy.