Dla każdego, kto chce dodać ciepły, naturalny styl do swojego domu, płytki gresowe imitujące drewno to świetna opcja do rozważenia.

Płytki imitujące drewno są wszechstronne, a ich różne style i trendy wpasują się do każdego wnętrza oraz gustu, tworząc dom pełen ciepła i przytulności. Płytki są również niezwykłe trwałe i łatwe w pielęgnacji, wybiera je zatem wiele osób, które chcą uniknąć ograniczeń narzucanych przez drewno naturalne.

Płytki podłogowe imitujące drewno do twojego domu

Czym się charakteryzują płytki gresowe?

Płytki gresowe o wyglądzie drewna są nie tylko trwałe i odporne na wodę, mróz czy uszkodzenia, ale również są łatwe do czyszczenia, nie wymagają wiele pielęgnacji w przeciwieństwie do drewna, które oznacza konieczność odnawiania, nakładania wosków, past, bejcy czy olejów. Dzięki płytkom drewnopodobnym twój dom wypełni się tym samym urokiem, jaki niesie ze sobą tradycyjna drewniana podłoga, ale bez skomplikowanej pielęgnacji i problemów z utrzymaniem.

Płytki drewnopodobne są tak wszechstronne i dostępne w sprzedaży w wielu wersjach i modelach, że możesz wybrać dokładnie taki odcień i wzór, jaki najbardziej ci odpowiada, a ponieważ są one niemal dokładną repliką prawdziwego drewna, posiadają wszystkie odmiany kolorystyczne, jakie ma do zaoferowania prawdziwe drewno. Masz zatem możliwość wyboru i łączenia odcieni, aby uzyskać najbardziej pożądany efekt końcowy w każdym pomieszczeniu.

Nowoczesne płytki Emil Ceramica, które zakupisz na stronie http://eplytki.bbart.pl, to wiele rozmiarów i kolorów do wyboru. Dostępny jest również model Chevron, dzięki któremu w łatwy sposób ułożymy na swojej podłodze niezwykle modną jodełkę. Płytki imitujące drewno mają wszystkie zalety estetyczne podłóg drewnianych, jednak charakteryzują się trwałością i odpornością gresu, można je zastosować zarówno w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, jak i na zewnątrz. Dodatkową zaletą jest ich wszechstronność, pasują do wszystkich stylów urządzania wnętrz, zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych, minimalistycznych, industrialnych oraz glamour.