Panowie którzy muszą ubierać się do pracy bardziej oficjalnie z pewnością mają w swojej szafie kilka garniturów jak również wiele koszul.

Oczywiście garnitury dobieramy w zależności od okazji, ale także od pory roku. Z pewnością w okresie wiosennym czy też letnim wybierzemy garnitury w kolorach jaśniejszym, beżowym, szarym, bardzo popularne są obecnie także garnitury niebieskie, które mogą świetnie komponować się z różnymi kolorami. Naturalnie w tym przypadku wybierzemy buty w kolorze brązowym, jeżeli zakładamy ciemny garnitur naturalnie założymy buty czarne.

Pomysły modowe dla nowoczesnego mężczyzny

Jak ubierać się stylowo i elegancko?

Panowie którzy cenią sobie elegancję w cieplejsze dni mogą zrezygnować z marynarki na rzecz eleganckie kamizelki, jest to z pewnością wybór stylowy. Obecnie możemy zakupić bardzo wiele interesujących kamizelek, bardzo modne mogą być kamizelki w drobną delikatną kratę, oczywiście powinniśmy pamiętać aby łączyć odpowiednio kolorystycznie spodnie, kamizelki oraz koszule. Panowie coraz częściej noszą odważniejsze kolory koszul, przykładowo odcienie różowego czy też fioletowego zagościły na stałe w męskich szafach.

Możemy wybierać obecnie pośród bardzo wielu interesujących dodatków, dostępne są kolorowe krawaty, w różnych fasonach, także modele klasyczne jednolite, dłuższe czy też zwisające nieco niżej. Oczywiście możemy zakupić krawat w stylu klasycznym, ale także nieco grubsze czy też cieńsze charakterystyczne dla lat 60tych również mogą być świetnym pomysłem jeżeli poszukujemy stylu który będzie wyróżniał się z tłumu. Atrybutem eleganckiego mężczyzny może być także poszetka, w tym przypadku mamy wiele możliwości, możemy składać je na różne sposoby lub też niedbale wsunąć do kieszeni co z pewnością stworzy ciekawy styl na luźniejsze okazje.

Warto poszukiwać różnego rodzaju okazji, z pewnością możemy sprawdzić ofertę sklepu dastan, znajdziemy tam bardzo wiele stylowych ubrań męskich, będą to garnitury, marynarki, koszule na różne okazje. Możemy wybrać interesujące modele do pracy, garnitur który założymy na wesele, ale także modele które będą nieco luźniejsze w bardziej swobodnej kolorystyce którą będziemy mogli nosić na co dzień.