Czy onieśmiela Cię wordpress? Czy jesteś przytłoczony próbą poznania wszystkich aspektów witryny? Jeśli tak, masz szczęście.

Ten artykuł zawiera informacje, które pomogą Ci zacząć. Kiedy już to przeczytasz, wordpress powinien być dla ciebie odtajniony. Następnie możesz zacząć ulepszać swoją witrynę.Jeśli planujesz założyć blog WordPress, upewnij się, że oferujesz czytelnikom coś więcej niż tylko treści. Nawet jeśli powiesz wiele przydatnych rzeczy, zaangażowanie czytelników tekstem może być dość trudne. Byłoby świetnym pomysłem na zaimplementowanie filmów i zdjęć, ponieważ jest to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi.Ustaw czas publikacji postów na blogu. Edytując artykuł do publikacji, możesz wybrać, kiedy zostanie opublikowany. Dobrym pomysłem jest ustawienie regularnych aktualizacji na określoną datę i godzinę. Aby naprawdę być na bieżąco z aktualizacją bloga, umieszczaj swoje posty z wyprzedzeniem i pozwól WordPressowi publikować je na swoim blogu.Utwórz sekcję tylko dla członków w swojej witrynie, aby była bardziej ekskluzywna dla osób, które codziennie odwiedzają Twoją witrynę. To pozwoli im aktywnie uczestniczyć w dyskusjach z innymi członkami, którzy mają ten sam poziom intensywności. To rozwinie solidną więź między najlepszymi użytkownikami.Obrazy sprawiają, że Twój blog wygląda pięknie; jednak obrazy mogą również pomóc Twojej witrynie uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarkach. Jednym z najprostszych sposobów na to jest dodanie słów kluczowych do tagu tytułu i tagów alternatywnych. Oba te tagi powinny zawierać precyzyjne słowa kluczowe, aby odpowiednio uszeregować witrynę.Kontroluj niesforny spam nie wyłączając komentarzy, ale instalując odpowiednią wtyczkę. Wtyczka antyspamowa Aksimet jest wyjątkowa w utrzymywaniu Twojej witryny w dobrym stanie. Możesz także dodać Recaptcha, który dodaje captcha do pola komentarzy w Twojej witrynie, dzięki czemu żadne boty nie mogą zostawić wiadomości.Jeśli zauważysz, że pisanie nowych postów jest zagracone i mylące z powodu wszystkich rzeczy na Twojej stronie, posprzątaj to! Użyj linku Opcje ekranu, aby wybrać, co pojawia się na stronie kompozycji, a co pozostaje ukryte. Jeśli chodzi o WordPress, nauczymy Cię wszystkiego

Wiele z twoich wtyczek może dodawać treści, których nie chcesz, więc usuń je tam.Spróbuj zarządzać swoimi komentarzami.

Nikt nie chce patrzeć na spam. Nie pozwól, aby spam w sekcjach komentarzy Twojego bloga wymknął się spod kontroli. Spróbuj całkowicie wyeliminować spam lub przynajmniej ograniczyć go do minimum. Zainstaluj wtyczkę, która może ograniczyć spam. Usuń wszelki spam, który prześlizguje się w Twoich komentarzach.Czy spędzałeś dużo czasu na wprowadzaniu zmian w swoim blogu tylko po to, aby go sprawdzić i zobaczyć, że żadna ze zmian nie weszła w życie? Nie martw się, wystarczy wyczyścić pamięć podręczną. Dowiedz się, jak wyczyścić pamięć podręczną w używanej przeglądarce, wyczyść ją, a zmiany powinny się pojawić.Jeśli chcesz po prostu bawić się w WordPress bez instalowania go na swoim koncie hostingowym, rozważ otwarcie konta w WordPress.com. Otrzymasz subdomenę do domeny WordPress, a Twój blog jest hostowany przez WordPress za darmo. To dobry sposób na zamoczenie stóp w blogowaniu.Jak widać, wordpress nie musi być onieśmielający. Jeśli zastosujesz się do tych sugestii, możesz dowiedzieć się, jak działa wordpress. Gdy masz tę wiedzę, możesz stworzyć udaną witrynę. Twoi goście będą pod wrażeniem nawigacji Twojego bloga. Ruch powrotny stworzony przez profesjonalny wygląd jest właśnie tym, czego potrzebujesz.