Podobnie jak wśród amerykańskich gwiazd kina także w Polsce suplementy diety produkowane na bazie wyciągu z owoców egzotycznej dla Europejczyków rośliny Acai Berry cieszą się bardzo dużą popularnością.

To przede wszystkim własności wspomagające odchudzanie rośliny sprawiły, że stała się obiektem pożądania codziennie zwiększającej się grupy osób walczących z nadwagą.
Jagody Acai rosną na terenie Lasów Amazonii i już od setek lata znajdują zastosowanie przez rodzimą społeczność. Właściwości rośliny wynikają z dużej zawartości witamin, składników mineralnych a także aktywnych substancji, które mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu.
Dostępny na krajowym rynku handlowym preparat Acai Berry Extreme dzięki zawartości wyciągu z jagód rośliny zalecany jest przede wszystkim jako środek wspomagający dietę odchudzającą. Zawarte w nim aktywne składniki stymulują metabolizm i spalanie się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Dobry preparat na odchudzanie

Dodatkowo znajdujące się w składzie suplementu diety oksydanty oczyszczają organizm z nagromadzonych toksyn, które mają szkodliwy wpływ na zdrowie i samopoczucie.

Olbrzymim walorem preparatu, które zawierają wyciąg z jagody Acai jest ograniczenie „wilczego głodu”, który jest wynikiem obniżenia się poziomu glukozy we krwi.
Ze względu na swoje niezwykle właściwości preparat Acai Barry Extreme gwarantuje energię ograniczając dzięki temu poczucie zmęczenia, które często pojawia się podczas diety odchudzającej.
Produkt przeszedł bardzo dobrze badania kliniczne i ze względu na skład naturalnego pochodzenia nie wywołuje niepożądanych skutków ubocznych, a rozpoczęta kuracja przy jego zażywaniu jest całkowicie bezpieczna dla ludzkiego zdrowia.